*¨˜”°Ί• Championship Fifa 2008 !!! •Ί°”˜¨*
Ce este al meu e si al vostru !!!
Lista Forumurilor Pe Tematici
*¨˜”°Ί• Championship Fifa 2008 !!! •Ί°”˜¨* | Inregistrare | Login

POZE *¨˜”°Ί• CHAMPIONSHIP FIFA 2008 !!! •Ί°”˜¨*

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil BrianaS
Femeie
23 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 57 ani
*¨˜”°Ί• Championship Fifa 2008 !!! •Ί°”˜¨* / *¨˜”°Ί• Stiri din Fotbalul Romanesc •Ί°”˜¨* / Vreau ca Steaua sa ma ajute sa ajung la Nationala Nigeriei Moderat de andy_m86, jony
Autor
Mesaj Pagini: 1
Sprynky
Administrator

Din: Iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 315
Dino Eze spune ca transferul la Steaua este o mare sansa sa joace acolo unde si-a dorit dintotdeuna: in Champions League!

Nigerianul Dino Eze este sigur ca transferurile Stelei o sa ajute echipa lui Marius Lacatus sa castige titlul. "Nu conteaza daca voi juca titular sau nu. Eu voi munci si voi astepta sa mi se ofere o sansa. Important este ca echipa sa castige, fiindca atunci castig si eu. Nu pun pe primul loc de cate ori voi juca, ci felul in care o voi face atunci cand voi fi introdus. Toti jucatorii de aici sunt prietenii mei. Suntem ca fratii aici si facem totul impreuna. Sunt baieti foarte buni si cooperativi. Faptul ca am venit la Steaua este o mare provocare pentru cariera mea si vreau sa muncesc mult, sa dau tot ce am mai bun in mine pentru a ajuta echipa. Este o mare sansa pentru mine de a ajunge in UEFA Champions League si de a ajunge la echipa nationala a Nigeriei", spune Eze.



_______________________________________

Forza Steaua  !!!

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la